„Nintendo“ paskelbė Europines išleidimo datas dviejų senųjų „GameCube“ žaidimų perdirbinių „Wii“ konsolei: „Pikmin“ ir „Mario Power Tennis“.

Pirmasis produktas – „New Play Control! Pikmin“ pasirodys jau vasario 6 dieną, tuo tarpu „New Play Control! Mario Power Tennis“ yra laukiama lygiai po mėnesio – kovo 6 dieną.

Originalus „Pikmin“, kartu su vėliau pasirodžiusiu tęsiniu, yra laikomi vienais stipriausių žaidimų sukurtų praėjusios kartos konsolėms. Jis yra aprašomas, kaip išteklių ir laiko valdymo žaidimas. Jame žaidėjas valdo kosmoso tyrinėtoją kapitoną Olimar, kuris vienoje savo kelionių sutinku spalvingus gėlių padarėlius.

Tuo tarpu „Mario Power Tennis“, kaip jau nurodo pavadinimas, yra vienas iš žymiojo santechniko sporto žaidimų. Ši serija ypatingai išpopuliarėjo „N64“ laikais, o „GameCube“ versija gerokai išplėtė „gameplėjų“ ir veikėjų pasirinkimą. Tad neabejotina, kad „Wii Sports“ fanams jis tikrai turėtų patikti.

Ateityje „Nintendo“ planuoja su „New Play Control!“ prekiniu ženklu išleisti ir daugiau senų produktų, įskaitant „Pikmin 2“ ir „Donkey Kong Jungle Beat“.