„Electronic Arts“ paskelbė, jog jau gegužės 23 dieną Europoje turėtų pasirodyti „Rock Band“ žaidimo versija „Xbox 360“ konsolėms.

Iš pradžių žaidimas turėtų būti išskirtinis šioje „Microsoft“ konsolėje, o „kiek vėliau šią vasarą“ pasirodyti ir „PlayStation 3“, „PlayStation 2“, bei „Wii“.

Europietiškoji „Rock Band“ versija, kaip jau buvo skelbta anksčiau, turės galimybe džiaugtis keletą išskirtinių dainų. Taip pat Senojo Žemyno žaidėjai jau išleidimo dieną galės džiaugtis virš 70 atsisiunčiamų dainų, kurios šiuo metu yra prieinamas JAV žaidėjams.

Nuo gegužės 23 d. kas savaitę vienu metu tiek Europa, tiek JAV turėtų gauti po porciją naujų atsisiunčiamų dainų.

Ta pačia proga paskelbtos ir būsimo žaidimo, bei visų jam skirtų muzikos instrumentų kainos. Tiesa, jos tikrai nėra mažos. Štai vien tik minėtųjų instrumentų kainos sieks 169,99 eurus (apie 580 litų) ir jie bus pardavinėjami atskirai. Norint žaisti, dar teks įsigyti 69,99 eurus (apie 250 litų) kainuojanti patį žaidimą. Taigi viso rinkinio galutinė kaina gaunasi apie 240 eurų (apie 820 litų).

Galime priminti, jog už Atlanto minėtasis žaidimas kainuoja žymiai mažiau. Visus instrumentus ir patį žaidimą galima įsigyti už 169 dolerius (apie 350 litų) arba daugiau negu du kartus pigiau.

Taipogi bus galima įsigyti minėtuosius instrumentus atskirai. Gitara kainuos 79,99 eurus (apie 280 litų), o būgnai – 89,99 eurus (apie 310 litų). Žemiau pateikiame visas išskirtines Europinės žaidimo versijos dainas.

Angliškos dainos

„Beetlebum“ – Blur
„Rock ‘n’ Roll Star“ – Oasis
„Monsoon“ – Tokio Hotel
„Hysteria“ – Muse

Vokiškos dainos

„Hier Kommt Alex“ – Die Toten Hosen (2 filmukas)
„Perfekte Welle“ – Juli
„Countdown to Insanity“ – H-Block X

Prancūziškos dainos

„Manu Chao“ – Les Wampas (1 filmukas)
„New Wave“ – Playmo