Epizodinio žaidimo „Life is Strange“ istoriją pradėjome sekti sausio 30 dieną. Per jau išleistus keturi epizodus nemažai įvyko. Jau greitai paskutinis, penktasis, epizodas pabaigs šią tikrai įdomią istoriją.

Oficialiame „Square Enix“ puslapyje buvo paskelbta, kad penktasis epizodas, kurio pavadinimas yra „Polarized“ bus išleistas kito mėnesio 20 dieną, tad laukti liko nebe tiek ir daug. Tiesa, anksčiau kūrėjai išleidimo datą skelbdavo tik tuomet, kai naujas epizodas buvo visiškai pabaigiamas. Šį kartą tai buvo padaryta kiek anksčiau. Tad reikia tikėtis, kad kūrėjai spės viską pabaigti, bet ir nenustebsime, jei paskutinis epizodas vėluos. Vis tik geriau yra gauti tokią žaidimo pabaigą, kurios jis yra vertas.

Kokia ateitis laukia „Life is Strange“ žaidimo po penktojo epizodo dar anksti spėlioti. Kartą vienas iš kūrėjų yra sakęs, kad studija norėtų imtis tęsinio, jei tik „Square Enix“ jam uždegtų žalią šviesą.

Na bet „Dontnod“ artimiausiu metu tikrai bus užsiėmę „Vampyr“ kūrimu, kuris po „Life is Strange“ taps pagrindiniu studijos projektu.