Visai neseniai didžiausiai Rusijos kompanijai Nival, buvo išties smarkus metas. Tik užvakar visą pasaulį apskriejo žinia apie tai, jog ši kompanija turės garbės, pristatyti žaidėjų pasauliui naująjį Heroes V žaidimą. Na, o šiandien iš kompanijos mus pasiekė žinia, galbūt ne tokia garsi, tačiau Blitzkrieg fanams ne ką mažesnė.

Žaidimas Blitzkrieg II iki šiol neturėjo jokios oficialios išleidimo datos, tačiau jau šiandien Nival oficialiai pripažino jog žaidimas pasirodys 2005 metų rugpjūčio 6 dieną. Ši data nieko nestebina, kadangi kompanija jau ankščiua žadėjo išleisti žaidimą antroje vasaros pusėje. Tačiau, tai galioja tik Rytų Europai, visa likusi Europos dalis ir JAV, žaidimą gaus tik Rugsėjo 30 dieną.

Toks didelis skirtumas yra grindžiamas tuo, kad Rytų Europai bus pateikta tik rusų kalbos versija. O norintys išbandyti anglišką versiją, turės laukti kartu su visu likusiu pasauliumi. Bet, pats Blitzkrieg II žadamas lygiai toks pat, taigi mes beveik dviem mėnesiais ankščiau džiaugsimės pilnaverčiu žaidimu.

Tai bus jau trečiasis žaidimas iš Blitzkrieg serijos. Pirmoji versija Blitzkrieg versija tiesigo taip vadinosi. Nors žaidimas ir buvo geras, gal net labai geras, tačiau jo niekas nepastebėjo. O jokių ypatingų perkamumo rekordų jis nesumušė. Antrasis žaidimas, buvo tiesiog pirmojo papildymas, pasirodęs praeitais metais, vadinosi jis Blitzkrieg: Burning Horizont. O išpeiktas žurnalistų (ypatingai JAV), didelio dėmesio tai pat nesusilaukė. Na, bet tikėkimės jog naujasis žaidimas pasirodys tikrai geriau ir įrodys ko esąs vertas.

Ši naujiena buvo balandžio 1-osios pokštas 😉