Penktoji „Driver“ serijos dalis „San Francisco“ buvo anonsuota praėjusiais metais E3 parodos metu Los Andžele. Žaidimas turėjo pasirodyti dar tų metų vasarą. Bet nepasirodė. „Ubisoft“ atidėjo „Driver: San Francisco“ ir „Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier“ iki kitų finansinių metų. O „kiti“ finansiniai metai jau prasidėjo balandžio 1 dieną, tad jau metas vėl pradėti laukti šių žaidimų.

Vis tik jei lauki naujojo „Ghost Recon“, datos teks dar palaukti, bet štai vakar buvo paskelbta „Driver“ tęsinio išleidimo data. Jungtinėse Valstijose žaidimas pasirodys rugpjūčio 30 dieną. Deja išleidimo Europoje data nebuvo nurodyta, tačiau galima nuspėti, jog pas mus žaidimas atvyks tą pačią savaitę. T.y. rugpjūčio 29 – rugsėjo 4 dienomis.

„Driver: San Francisco“ įvykiai klostosi praėjus trejiems mėnesiams po „Driv3r“ pabaigos. Detektyvas Taneris yra sunkiai sužeistas ir yra ištiktas komos. Tačiau vis dar funkcionuojančios smegenys nesuvokia tikrosios būsenos, ir kuria netikrą realybę, kurioje Taneris net įgauna ypatingų galių.

Minėtoji ypatinga galia – tai serijos naujovė „Shift“ funkcija. Ši funkcija leidžia žaidėjo valdomam Taneriui bet kada persikelti prie bet kurios nemažame mieste važiuojančios mašinos vairo. Kalbant apie miestą, mūsų laukia dugiau nei 200 mylių (apie 325 km) kelio ir daugiau nei 100 transporto priemonių rūšių. Be to pirmą kartą serijoje bus naudojami licenzijuoti automobiliai.

Žaidimas bus išleistas PC, X360, PS3 ir Wii platformose.