Šiandien paaiškėjo kada bus išleistas naujasis „Civilization V“ papildymas – „Gods & Kings“. Šiaurės Amerikoje jis bus išleistas birželio 19-ą, o Europoje birželio 22-ą dieną. Šis žaidimas skirtas tik asmeniniams kompiuteriams.

Naujasis „Civilization V: Gods & Kings“ į žaidimą atneš daug naujovių – devynios naujos civilizacijos, devyni nauji stebuklai, trys originalūs scenarijai, 27 nauji padaliniai, 13 naujų pastatų, technologijų ir išteklių. Į naujas civilizacijas įeina Kartaginos, Nyderlandų, Keltų ir Majų civilizacijos, kiekviena turės unikalius bruožus, padalinius ir pastatus. „Gods & Kings“ taip pat pridės devynis naujus valdovus, taip pat William I, Prince of Orange, Boudicca ir Pacal the Great.

Trys nauji žaidimo scenarijai – bus tyrinėjami viduramžiai, Romos žlugimas, bei atsiras visiškai unikalus scenarijus paremtas moksline fantastika.

Atgims religija. Žaidėjui reikės atrasti naująjį tikėjimą, pasirinkti pantenoną, sukurti pranašus ir taip išplėsti savo religiją po visą pasaulį.

Perdirbta kovos sistema. Didelis dėmesys buvo skirtas armijos struktūrai. Karinis jūrų laivynas padalintas į du skirtingus laivų tipus: grumtynių ir nuotolinius.

Diplomatija ir šnipinėjimas taip pat buvo sustiprinti, atsirado du nauji miestai-valstybės, Mercantile ir Religious (liet. prekybinis ir religinis).