Tinklapis „GameIndustry.biz“ praneša, kad galima tikėtis pasirodant konsolės „Xbox 360“ komplektacijos, kurioje bus pridedamas neseniai pristatytas jai skirtas HD DVD įrenginys.

Sklando gandas, jog konsolės ir išorinio HD DVD įrenginio komplektas gali kainuoti net gi pigiau, nei „Playstation 3“ su integruotu „Blu-ray“ įrenginiu. Na, nors pats ir esu PS fanas, tenka pripažinti, jog tai būtų labai rimtas koziris „Xbox 360“ naudai. Kam pirkti brangią PS3 su brangių „Blu-ray“ diskų įrenginiu, jei galima tiesiog paimti „Xbox 360“ su išoriniu HD DVD, kurį prijungi, kuomet to prisireikia.

Pakalbėkime ir skaičiais. Kaip žinia, išorinis HD DVD įrenginys „Xbox 360“ konsolei kainuos 200 JAV dolerių. Tuo tarpu ganduose minima „Xbox 360“ kaina drauge su juo – mažiau nei 746 JAV doleriai.

Pats išorinis „Xbox 360“ skirtas HD DVD įrenginys turėtų pasirodyti prekyboje metų pabaigoje. „Microsoft“ jau spėjo pranešti, kad iškart po išleidimo jo tiekime galimos bėdos – dėl skaitymo galvučių stygiaus Azijos rinkai veikiausiai bus gaminama mažiau šių įtaisų.