Iki šios dienos visi gravitacijos dėsnių nepaisančio žaidimo Prey gerbėjai manė, jog jo tęsiniui jau skaičiuojamos dienos iki atšaukimo arba jis jau guli po didžiuliu dulkių sluoksniu numestas į šoną. Bet galbūt tai nėra tiesa- vakar internete labai tyliai ir netikėtai buvo paleista svetainė, skaičiuojanti dienas ir valandas iki Prey 2 sugrįžimo į išorinį pasaulį. Bet mes čia šnekame apie ateivių pilną, ant gravitacijos dėsnių spjovusį žaidimą, todėl pačioje svetainėje mes, paprasti žmogeliai, negalime nieko suprasti, nes viskas parašyta ateiviškais heroglifais. Užsukite čia ir patys tuo įsitikinkite.

Antra gera naujiena: tarp mūsų, paprastų žaidėjų ir žmogelių, atsirado žmonių, mokančių iššifruoti šiuos simbolius, todėl neoGAF bendruomenės žmonės suvienijo savo jėgas ir padarė neįmanomą- atskleidė, jog žaidimas sugrįš arba kitaip sakant atsirakins po 26 dienų! O apatiniai heroglifai štai ką reiškia mūsų, žmogelių, kalba: „Tomiui reikia jūsų pagalbos!„.

Bet būkit perspėti, mielieji šios serijos gerbėjai- tai gali būti tiktai labai gudriai apgalvota apgaulė, kurią sukūrė „grieferiai“, norintys mus paerzinti! Bethesda apie tai dar nieko nepakomentavo, todėl dabar beliko laukti tas 26 dienas ir išsiaiškinti- tai tiesa ar ne…

VG247, Games.lt