„In Technology Group Limited“ išleido į platųjį internetą „xpphone“ telefono vaizdelius. Galbūt tai būtų dar vieni eiliniai naujų telefonų vaizdeliai, jei ne faktas, kad „xpphone“ tai pirmasis mobilus telefonas su visiškai neapkarpyta ar kitaip modifikuota „Windows XP“ operacine sistema (neskaitant naudojamo unikalaus „darbastalio“).

„Windows XP“ telefone tapo įmanoma tik todėl, kad tai yra pirmasis telefonas su x86 architektūros procesoriumi. „In Technology Group Limited“ šį procesorių kol kas vadina „AMD Super Mobile CPU“ vardu, kuris gali dirbti iki 1 GB RAM ir 64 GB SSD arba 120 GB kietuoju disku.

Taip pat telefone bus 4,8 colio skystųjų kristalų ekranas (TFT tipo), integruota kamera, išlendanti QWERTY tipo klaviatūra, Touchpad, mikrofonas, garsą reguliuojantys klavišai, VGA išvestis, USB jungtis (net su galimybe prijungti normalią pelę ar klaviatūrą!), GPS, pozicionavimo klavišus (veikia beveik su visais žaidimais).

Turbūt dėl tokių galimybių šį telefoną kai kurie apžvalgininkai jau praminė nešiojamo kompiuterio ir mobilaus telefono hibridu.

Telefone naudojama vartotojo sąsaja atrodys taip:

Ką gi laukiam nesulaukiam, kada „xpphone“ pasieks parduotuvių lentynas. Juk taip smagus bus žaisti bent senesnius savo mėgstamus žaidimus kelionėse ar nuobodžių paskaitų/pamokų metu!..