Jau rašėme apie tai, kaip Lietuvoje buvo sutiktas naujasis „World of Warcraft“ papildymas „Wrath of the Lich King“. Tuo tarpu kitose pasaulio vietovė daugybę žaidimo fanų irgi laukė savo galimybės įsigyti naująjį žaidimą.

Štai kaip praneša „Eurogamer.net“, prie Londone Oksfordo gatvėje esančios žaidimų parduotuvs „HMV“ susirinko milžiniška žaidėjų minia, kurią sudarė apie 2000-2500 žmonių. Teigiama, kad buvo pagerintas neoficialus šalies rekordas, kadangi anksčiau daugiausia buvo susirinkę į „Burning Crusade“ startą – tuomet laukė apie 1500 žmonių.

Taip pat skelbiama, kad Paryžiuje dvejose pagrindinėse vietose susirinko apie 4000 žaidėjų. Viena parduotuvė (FNAC) trumpam tapo „Alliance“ prekybos punktu, tuo tarpu kita (Virgin Megastore) – „Horde“.

O „Kotaku“ praneša apie San Franciską ir pateikia nemažai nuotraukų iš renginio. Į jį net 10 žmonių atėjo apsivilkę įspūdingais kostiumais. Pirmieji žmonės čia į eilę atsistojo lapkričio 12-osios ryte. Iš viso čia buvo apie 700 žmonių.

Tuo tarpu Niujorke pirmieji eilėje stovintys žmonės ten atėjo maždaug parą prieš renginį, praleido naktį lauke vieni ir ryte maždaug 7.30 vietos laiku sulaukė daugiau į eilę atėjusių žmonių.

Nuotraukos iš Londono
Nuotraukos iš Niujorko
Nuotrauko iš San Francisko
Nuotraukos iš Paryžiaus