Eidos forumume, Tomb Raider: Underworld skiltyje, yra vieno fano pasakojimas, kaip jis su savo žmona lankėsi Eidos būstinėje Vokietijoje. Šis žmogelis, papasakojo keletą tikrai negirdėtų faktų bei savo įspūdžius patirtus žaidžiant Tomb Raider: Underworld žaidimą. Jis gavo galimybę išvysti išankstinę beta versiją Xbox 360 konsolėje.
Žmogelis, Eidos forumume, pasivadines, GoranAgar, netvėrė iš džiaugsmo galįs papasakoti, ką pats matė savo akimis, taigi nieko nelaukęs ir aš papasakoti apie jo įspūdžius.

Fano teigimu, beta versija buvo Meksikoje: „Čia lijo lietus, kuris buvo itin įspudingas ir realistiškas. Lijo, žaibavo ir griaudėjo visur griaustinis. Pasirodydavo saulė iš po debesų, o po to jie vėl uždengdavo ją, tai sudarydavo šešėlių, kurie matėsi ant visų objektų. Lietus buvo visur, jis bėgo žeme, sienomis, atbrailomis, kampais, lietvamždžiais, laiptais ir net pačia Lara, tai atrodė labai realistiškai.“ Kaip sako GoranAgar, laukiniai žvėrys nėra pasiruošę suėsti vien tik Laros, jei tuo metu bus ir kitų žmonių – blogų vaikinų, šie puls ir juos. O blogi vaikinai, taip pat, kovos ir su žvėrimis. Šį kartą žvėrys galės šokinėti objektais ir taip sekti Larą.

Kaip tikina žaidėjas Laros animacijos yra pastebimai gražesnės ir dailesnės, negu buvo ankščiau. Kovos sistema šiek tiek panaši į AOD, pažymima „tobi geri“, kas veliau paaiškinama – tai spyris iš kojos pašokus nuo žemės 🙂 Lara kartkartėmis gali panaudoti net kai kuriuos daiktus kovodama su priešu. Gaila pavyzdžių nepateikė. GoranAgar užsimena, kad žaidime bus ir greitesnis bėgimas, kaip ir anksčiau, o bėgant per įvairiausius krūmus šie juda. Taip pat pažymi, kad Laros modelis yra realistiškesnis, matosi nežymūs raumenys, taip pat ji turi nemažai veido išraiškų. „Muzika dirba pnašiai, kaip ir Anniversary“, taip įvardina muzikos takelį fanas, o galvosūkius, kuriuos metė, pavadina nelėkštais.

Išties smagu, kad fanai pasidalina matyta ir sužinota informacija su kitais. Nors informacijos nera daug, tačiau reiktų padėkoti už tai GoranAgar. Kaip pats vaikinas teigė: „ Tai yra viskas, ką aš galiu dabar prisiminti“, o taip pat pažymėjo, kad naujos kartos kokybė atrodo puikiai. Kągi, dabar belieka tik laukti, o vėliau patys įsitikinsime.

forums.eidosgames.com, games.lt