Visi trokštantys patyrinėti žymųjį Titaniko laivą virtualiai, turėtų sukrusti. Minios projektų finansavimo tinklapyje „IndieGoGo“ studija „Four Funnels Entertainment“ nori surinkti 250,000 JAV dolerių „Titanic: Honor and Glory“ projekto kūrimui.

„Titanic: Honor and Glory“ leis išgyventi laivo Titaniko katastrofą, įvykusią 1912 metais. Žaidimas kuriamas pasitelkus „Unreal Engine 4“ variklį, kurio pagalba bus detaliai atkurtos laivo menės, koridoriai, salės, kajutės. Kūrėjai jau anksčiau parodė, kad jie žada priblokšti mus šiurpiai realistiškais vaizdais. Jei nematėte praėjusių metų lapkritį išleisto filmuko, būtinai jį pažiūrėkite.

Skelbiama, kad žaidime rasime du režimus: laisvo klaidžiojimo, kuriame bus galima laisvai klaidžioti po visą laivą be jokių laiko limitų, užduočių ir susiduriant su nedidelėmis žmonių miniomis bei istorijos režimą, kuriame valdysime veikėją, siekiantį išvalyti savo vardą nuo nusikaltimų, už kuriuos jį gaudo policija, tačiau iš tiesų jis jų nepadarė. „Titanic: Honor and Glory“ atpasakos visą penkių dienų Titaniko kelionę. Viskas prasidės nuo slapto patekimo į laivą, vėliau turėsime bendrauti su žmonėmis, rinkti įkalčius, ieškoti atsakymų į paslaptis. Galop, Šiaurės Atlanto vandenyne atsitrenkęs į ledkalnį, Titanikas pradės skęsti. Viskas vyks realiuoju laiku. Dabar privalėsime ne tik įrodyti savo nekaltumą, bet ir lenktyniauti su laiku, bandant išgyventi šią siaubingą katastrofą, per kurią žuvo daugiau nei pusantro tūkstančio žmonių.