„Keen Software“ paskelbė, kad puikių įvertinimų sulaukęs kosminis smėlio dėžės žaidimas „Space Engineers“ jau pardavė 1 mln. kopijų. Žaidimas „Steam Early Access“ sistemoje pasirodė 2013-ųjų spalį, tad „Space Engineers“ švenčia savo pirmąjį gimtadienį.

„Mes jaučiamės dvigubai laimingi pasiekę šį pasiekimą per „Space Engineers“ jubiliejų. Tai mums suteikia dvigubą priežastį švęsti“, – sakė „Keen Software“ įkūrėjas ir generalinis direktorius Marek Rosa.

„Space Engineers“ patraukė „PC“ žaidėjų akį ir labai greit tapo beveik populiariausiu „Early Access“ projektu „Steam“ sistemoje. „Space Engineers“ žaidėjų buvo įvertintas kaip geriausias „indie“ žaidimas 2013 metais („IndieDB“ suteikė „metų žaidimo“ apdovanojimą).

„Space Engineers“ dar kurį laiką pabus su „Early Access“ statusu. Artimiausiu metu kūrėjai žada pridėti naujų galimybių bei patobulinimų bei išklausyti žaidėjų atsiliepimus toliau vystant ir plečiant žaidimą.

Žaidimą galima įsigyti už 19 eurų/20 JAV dolerių kūrėjų tinklapyje, „Steam“ parduotuvėje bei keliose kitose skaitmeninio turinio platinimo tarnybose.