[ATNAUJINTA] Mike Maulbeck’as paskelbė pasitraukiantis iš „Paranautical Activity“ kūrėjų gretų. Žaidimą sukūrė 4-5 žmonių grupelė, pasivadinusi „Code Avarice“. Apie savo pasitraukimą jis pranešė blogo įraše, tikėdamasis, kad „Code Avarice“ komanda sulauks „Valve“ malonės ir žaidimas bus grąžintas į parduotuvę. Įraše jis teigia, kad labai atsiprašo už grasinimus ir nenori, kad dėl jo veiksmų kentėtų visa likusi komanda, dėl to nusprendė iš jos pasitraukti.

[NAUJIENA] Pirmojo asmens „indie“ šaudyklė „Paranautical Activity“ buvo pašalinta iš „Steam“ parduotuvės po to, kai jos kūrėjas Mike Maulbeck’as pagrasino nužudyti Geibą Niuvelą. Kūrėjas užsipuolė Niuvelą dėl to, kad „Steam“ laiku neatnaujino „Paranautical Activity“ iš „Early Access“ į pilno žaidimo statusą.

„Aš nužudysiu Geibą Niuvelą. Jis mirs“, – savo „Twitter“ paskyroje rašė Maulbeck’as. Po kurio laiko jis suprato padaręs klaidą ir pašalino šią grasinančią žinutę. Tačiau vėliau pasipypė naujos.

„Iš pradžių jie priverčia mane atidėti žaidimą, nes savaitgaliais negaliu jo išleisti, dabar tai. „Steam“ yra labiausiai nekompetetingas sušiktas šūdo gabalas“, – rašė jis. „Sušiktas „Steam“ tiesiog grobia pinigus iš mano kišenės. Klaidina žmones, kad mano žaidimas yra sušiktas „Early Access“, – gražiai reiškėsi jis.

„Žmonės man sako, kad kvaila sakyti, jog aš noriu nužudyti Geibą. Ar galiu uždėti automatinį atsakymą „no shit“ Twitteryje?“, – piktinosi Maulbeck’as.

Mike Maulbeck’as kaltina „Steam“ monopolija ir pinigų grobimu. Jis teigia, kad „PC“ rinka visiškai užvaldyta šios platformos. „Tiesiog nėra įmanoma gyventi šioje industrijoje be „Steam“. Todėl aš išeinu“.

„Valve“ darbuotojas Doug Lombardi tinklapiui „Polygon“ patvirtino, kad žaidimas buvo pašalintas po to, kai buvo pagrasinta nužudyti vieną iš jų darbuotojų: „Taip, mes pašalinome žaidimo nuorodą ir nutraukėme santykius su kūrėju po to, kai jis pagrasino nužudyti vieną iš mūsų darbuotojų“.

„Paranautical Activity“ vis dar prieinamas „Desura“ ir „Humble Store“ parduotuvėse. „Nesijaudinkit žmones, viskas bus gerai, šiandien mes pardavėm DVYLIKA kopijų kitose platformose“, – vėliau „Twitter“ tinkle parašė Maulbeck’as. Kitos platformos nėra tokios efektyvios kaip „Steam“ ir negeneruoja didelių pardavimų. O gal po šių Maulbeck’o išsireiškimų, jos taip pat imsis veiksmų ir pašalins žaidimą. Vyrukas akivaizdžiai turi problemų, nenuostabu, jei tuoj pradės grasinti ir kitų platformų darbuotojams.