Jau seniai sklando gandai, jog Pandemic ruošė naują Žiedų valdovo žaidimą, ir štai šiandien šie gandai oficialiai pasitvirtina.

Naujasis Žiedų valdovo žaidimas planuojamas išleisti ant PC, PS3, ir 360 jau šį rudenį.

Žaidime turėsime galimybę sudalyvauti mūšiuose girdėtuose knygoje ar matytus filme, taip tai bus veiksmo žaidimas. Galėsime pasirinkti už ką žaisime, kovotoją, lankininką, magą. Pamatysime išties įspūdingas kovas, kaip kad Minas Tirito siena, turėdamas tam tikrasias savybes, žaidėjas galės numušti apgulties bokštus.

Be abejonės galėsime sužaisti ir už tokius herojus kaip Aragornas, Gendalfas, Frodas ar Legolasas. Kiekvienas turės savo stipriųjų ir silpnųjų pusių (kažkas panašaus į Return of the king žaidimą).

Numanomas žaidimo pavadinimas yra Lord of the rings: Conquest, manoma, jog galėsime sužaisti ar pabūti net blogiečiais (Raganų karalius, Sarumanas, ar net kalnų trolis…).

Žaidimas turės vieno žaidėjo kampaniją, tai pat ir įvairius daugelio žaidėjų režimus: Conquest, kur turėsime užimti reikiamus kontrolės punktus, Capture the flag, Deathmatch, Team deathmatch bei vieną įdomu režimą Ring Bearer.

Pandemic žada, jog vienu metu ekrane pamatysime net 150 veikėjų, nuostabi grafika bei apšvietimas suteiks tikrai nuostabų pojutį. Galėsime net komanduoti apgulties įrenginiams ar jodinėti ant žirgo.

Dabar reikia tikėtis, jog kūrėjai nesugadins Žiedų valdovo serijos, kad kūrėjams pasiseks puikiai atkurti vietoves, veikėjus, galbūt tai bus geriausias Žiedų valdovo žaidimas?


eurogamer.net, games.lt