(Ištraukos)
Į klausimus atsakinėjo Mark Rosewater

Šis tekstas jau gana senas, tad besidomintys, jau viską žinot, tačiau, jei dar nesatę girdėję apie lapkričio pabaigoje pasirodysiančią naują „ediciją“, šis DUK tekstukas turėtų būti įdomus.

Jūs tikrai kuriate „Unhinged“? Tai ne pokštas?
Prisiekiu savo trimis vaikais, mes tikrai kuriame „Unglued“ edicijos tęsinį. Šešerius metus planavome ir dirbome, tad netrukus džiaugsmas apsilankys ir jūsų namuose.

Ar tikrai?
Taip, TIKRAI! „Unglued“ tęsinys dienos šviesą išvys penktadienį, 2004–ųjų lapkričio šešioliktąją.

Kodėl „edicija“ pavadinta „Unhinged“, o ne „Unglued II“?
Todėl, kad šis rinkinys yra daugiau nei tiesiog „Unglued“ išplėtimas, mes nusprendėme, kad jis vertas turėti savo nuosavą pavadinimą. Tradiciškai naujojo rinkinio pavadinimui palikome priešdėlį „Un“, kuris reiškia, kad naujojo rinkinio dvasia bus tokia pat žaisminga ir nepaklusni taisyklėms, kaip ir „Unglued“.

Ar rinkinio kortos bus su sidabriniais rėmeliais?
Taip. Tiesa, išskyrus penkias kortas (apie tai vėliau). Rinkinys susidarys iš tokių pačių oficialiuose turnyruose nenaudojamų kortų sidabriniais rėmeliais, kaip ir „Unglued“.

Kiek kortų sudarys rinkinį?
Rinkinyje bus 140 kortų: 55 paprastos, 40 rečiau pasitaikančių, 40 retų ir 5 paprastosios žemės.

„Unglued“ rinkinyje buvo tik 94 kortos, tuo tarpu „Unhinged“ 140. Kodėl?
Mes norėjome, kad „Unhinged“ labiau primintų standartinį mažą rinkinį. Mūsų nuomone, tai padės sukurti įvairesnę žaidimo patirtį.

Paprastosios žemės? Ar tai reiškia, kad rinkinyje bus tokių kietų žemių kaip ir „Unglued“? Jei taip, ar jos įskaičiuotos į 140 kortų, sudarančių rinkinį?
Taip, „Unhinged“ rinkinyje bus penkios oficialiuose turnyruose galiojančios (juodais rėmeliais) paprastųjų žemių kortos. Kaip ir „Unglued“ rinkinyje, kiekviename „booster’yje“ rasite po vieną žemę.

Kiek kortų sudarys „booster’į“?
Tradiciškai 15 kortų, už tokią pačią kainą kaip ir kiti „booster’iai“.

Kokios kortos bus „booster’iuose“?
„Booster’į“ sudarys atsitiktinai parinktos kortos: viena reta korta, trys rečiau pasitaikančios, 10 paprastų ir viena paprastoji žemė.

Kokiomis kalbomis bus spausdinamos kortos?
Tik anglų.

Kodėl tik anglų?
Humoras — rinkinio pagrindas, ne visada deramai išverčiamas į kitas kalbas.

Ar „Unhinged“ pasirodys „Magic Online“?
Ne. Žaidimo mechanika tiesiog neveiks Online.

Kokios dizainerių ir kūrėjų komandos dalyvauja kuriant „Unhinged“?
Kažkokios konkrečios komandos nebuvo. Kūrimo procesui vadovavau aš, o man padėjo Randy Buehler, Brady Dommermuth ir Brandon Bozzi. Brady ir Brandonas į komandą buvo įtraukti tik todėl, kad mes suvokėme, kokią galią šiose kortose turi „Flavour“ tekstas.

Ar „Unhinged“ taps „Unglued“ bloko dalimi?
„Unglued“ ir „Unhinged“ nebuvo kuriami kartu, kaip kad tai daroma kuriant bloką, tačiau reikia atsižvelgti į panašią abiejų rinkinių dvasią. Be to, kurdami „Unhinged“, mes atkreipėme dėmesį į tai, kad daugelis žaidėjų turi „Unglued“ kortas, taigi abu rinkiniai bus lengvai suderinami.

Ar bus daugiau „Un“ rinkinių?
Tiesiog niekada nesakykime niekada.

Ar galite atskleisti keleto kortų poveikius?
Ne. Tačiau lankykitės magicthegathering.com, ten informacija pasirodys pirmiausiai.

Ar bus daugiau „viščiukų“?
Jokių komentarų..

Ar bus korta, verčianti žaidėją nusimauti kelnes?
Ne.