„Diablo III“ startuoja jau gegužės 15 dieną, pranešė „Blizzard“. Tądien žaidimą galėsite įsigyti visur JAV, Kanadoje, Europoje, Pietų Korėjoje, Pietryčių Azijoje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Taivane, Hong Konge ir Makau.

Rusijai bei Meksikai, Argentinoje, Čilėje ir Brazilijoje žaidimas pasirodys kiek vėliau – birželio 7 dieną. Taip pat jau galima užsisakyti žaidimą iš anksto.

„Blizzard“ bosas Mike Morhaime džiaugiasi, jog po sunkaus darbo studijoje, nesibaigiančių testavimų, kuriuos atliko tiek darbuotojai, tiek žaidėjai, pagaliau žaidimas turi konkrečią pasirodymo datą.

Žaidimas pasirodys asmeniniams kompiuteriams ir Mac, o jo startinė kaina bus 44,99 svarų sterlingų. Tai bus internetu įsigyta kopija.

Kolekcinė pakuotė, be abejo, kainuos brangiau – 69,99 svarų sterlingų. Ją sudarys žaidimas, du kūrimo proceso Blu-ray/DVD diskai, „Diablo III“ garso takelis, 208 puslapių meninė knygelė, bei įvairūs dalykėliai, susiję su praeitomis „Diablo“ dalimis, o galiausiai unikalūs dalykėliai „World of Warcraft“, „StarCraft II: Wings of Liberty“ bei „Diablo III“ žaidimams.

Gegužės 15 dieną pasirodysiantį žaidimą galima gauti ir užsisakius metinę prenumeratą „World of Warcraft“ žaidime ir taip dar gauti priėjimą prie „Mists of Pandaria“ beta testo.

O kaip tvirtina „Blizzard“, šią metinę prenumeratą užsisakę turi jau milijonas žaidėjų.