Kai praėjusią liepą žaidimų leidėjai „Vivendi Games“ susijungė su „Activision“, „Sierra Entertainment“ žaidimų kūrėjams atėjo nelengvas laikotarpis, nes buvo atšaukta visa eilė žaidimų. Kai daugelio jų licencijas įsigijo kiti leidėjai, „Activision“ prioritetą suteikė ir savo žinioje pasiliko „Brutal Legend“, „Ghostbusters“, „Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena“, „World in Conflict: Soviet Assault“ ir „50 Cent: Blood on the Sand“.

Prie šio sąrašo prisidėjo dar vienas potencialus „Radical Entertainment“ kūrėjų atviro pasaulio veiksmo žaidimas „Prototype“. Šiandien „Activision“ oficialiai pranešė, kad žaidėjus Šiaurės Amerikoje „Prototype“ pasieks jau birželio 9 dieną, o europiečiai žaidimą galės išbandyti net keturioms dienom anksčiau – birželio 5 dieną.

Kaip jau minėjau, „Prototype“ kuriamas „Radical Entertainment“ studijos, kuri 2008 metų rugpjūtį privalėjo atšaukti du žaidimus ir atleisti dalį darbuotojų.

„Prototype“ žaidėjams teks įsikūnyti į atmintį praradusį vyruką, kažkokiu būdu įgavusį antgamtiškų galių. Jis netik turi antžmogio jėgą ir greitį, bet gali keisti savo kūno formą ir vogti iš žmonių atmintį. Žaidimo veiksmas vyksta Niujorke. Be to, kad mieste siaučia pavojingas virusas, verčiantis jo gyventojus mutantais, jums teks kovoti su paranormaliais reiškiniais besidominčia elitine JAV armijos atšaka ir išsiaiškinti savo praeitį, išsiaiškinti, kas jums nutiko.

Nors apie „Prototype“ kūrimą pranešta dar 2007 metais, tačiau šis ypatingai žiaurus ir parkūro įkvėptas žaidimas neskubėjo išvysti dienos šviesos. Kartą jis jau buvo atidėtas, tikėkimės antro atidėjimo nebus.