Internete pasirodė dar daugiau informacijos apie būsimąjį „Resistance: Fall of Man“ žaidimo tęsinį.

Kaip skelbia „Three Speech“, naujajame žaidime veiksmas turėtų vykti jau JAV. Šalia to, žaidėjams žadama pasiūlyti specialią atsitiktinę geometriją, kurios pagalba kiekviena karta jums bandant žaidimą, turėti pasitikti vis kiti nuotykiai.

Minėtieji 60 žaidėjų mūšiai bus skirti komandiniam žaidimui, o kiekvienas prisijungęs galės pasirinkti iš trijų būsiančiu klasių: kario, kuris bus ginkluotas sunkiaisiais ginklais, snaiperio ir mediko. Šalia to dar žadama ir speciali mačų sudarymo sistema, pagal kurią jūs niekados neturėtumėte susitikti su žemesnio ar aukštesnio lygio komandomis.

Kas liečia naujų priešininkų frontą, čia irgi neapsieisime be naujovių. Prie bandančiųjų mus sunaikinti turėtu prisidėti vadinamieji Chameleonai ir Stalkeriai, kurie galės tapti nematomais.

Žaidimo kūrėjas „Insomniac“ taipogi atsižvelgė į žaidėjų pageidavimus dėl pirmosios dalies ir ketina sumažinti laiką tarp „checkpointų“. Taipogi jų planuose – dar geriau išnaudoti „PS3“ pajėgumus ir pasiūlyti vienu metu ekrane ypač didelį priešininkų kiekį.

„ThreeSpeech“ teigimu, žaidimas turėtų pasirodyti jau kiek vėliau šiais metais. Na o pirmosios nuotraukos iš „Resistance 2“ – jau žaidimo kortelėje.