Jau visai netrukus kovo 5 vyksianti oskarų įteikimo ceremoniją pristatė ir 50 auksinių statulėliu kurios bus įteiktos labiausiai nusipelniusiems aktoriams,režisieriams, scenaristams ir kitiems su filmų kūrimų susijusiems asmenims.

Visos šios naujos statulėlės yra rankų darbo sukurtos Čikagoje R.S Oweno ir kompanijos. Kurie dabar yra eksponuojami ,,New York Times“ esančiose studijose (44th St ir Brodvėjuje).
Jie čia bus eksponuojami iki Vasario 1 dienos.

Tai pat visi apsilankiusieji šioje parodoje turės proga, ne tik pasižiurėti iš arti į šiuos oskarus, bet ir juos paliesti ir palaikyti šį prestižinį apdovanojimą savo rankose. 8,5 kg sveriantis apdovanojimas yra pagamintas iš aukso ir britanio aplieto metalo,
dėl to jie labai spindi ir išties gražiai atrodo.

Marcia Fokas 55 metų advokatė The Associated Press kalbėjo.,, Aš manau, tai yra puiku,kad oskarai atkeliavo į Niujorką ir tai tikrai pateisins visų Niujorkiečiu norus, netik pamatyti iš arti šiuos oskarus, bet ir juos paliesti.

Nes dauguma juos mato tik TV ekranuose. Tai pat čia yra publikuojamą ir foto galeriją su jau oskarus laimėjusiais aktoriais.Ir be viso šito dar galimą nusipirkti ir kai kuriu suvenyrų.

O Vasario 2 šios statulėlės keliaus į Los Andželą į ,,Jungtines Avialinijas“ kur paroda vadinsis ,,Flight of the Oscars‘‘ čia jie bus eksponuojami iki Vasario 10 dienos o vėliau bus nugabentį į Kodak teatrą kur trijuose Holywood & Hightland Center aukštuose bus tai pat demonstruojami.

Pati apdovanojimų ceremoniją prasidės, Sekmadienį Kovo 5 dieną. Kodak teatro patalpose.
ABC televiziją šiuos apdovanojimus rodyti pradės 5 p.m vietos laikų.