Vakar Games.lt rašė apie vadinamąją Origen mįslę, kurią nuo TGS pradžios įminti bandė daugiau kaip 600 000 žaidėjų. Šiandien Microsoft pagaliau visų žaidėjų dėmesiui atskleidė didžiąją paslaptį ir atidarė tikrai akį pamaloninantį tinklalapį.

Tenka pripažinti, kad Microsoft darbuotojai pasistengė iš peties, po šio pristatymo aš rimtai užsinorėjau triušiuko. Tik įėję į tinklalapį, mes gauname galimybę pasirinkti vieną iš šalių. Po pasirinkimo, siūlau tikrai jokiu būdų nepraleisti smagaus triušių pokalbio apie valgomus vaisius. Pavyzdžiui įpusėjus pokalbiui sužinosime, kas bendro tarp narkotikų ir Xbox 360 (ne, pastarasis tikrai nėra draudžiamas įstatymo).

Be triušių pokalbių, tinklalapyje dar rasite ir dar daugiau mįslių paliekanti filmuką. Konkursą, kuriame galėsite laimėti Origen. Žinoma prieš tai reiks atsakyti į tris klausimus, kurie gi iš jų yra teisybė, o kurie ne. Ir galiausiai jūsų lauks nuorodos į keletą Europos žaidėjų nuomonių(greičiau jau naujienas) apie būsimąjį Xbox 360.

Na ir žinoma, net ir apsilankius tinklalapyje, peržiūrėjus filmuką, sudalyvavus konkurse kyla viena didelė mintis – kas gi tas Origen yra iš tikrųjų. Nepajėgusiems sužinoti atsakymo: Origen – tai 3 dienų kelionė į Xbox 360 pristatymą JAV. Microsoft pilnai apmokės jūsų kelionės, apgyvendinimo ir maitinimo išlaidas.

Sakysite viskas puiku. Na puiku, jei gyvenate bent vienoje šalyje, kurios vėliavą matėte. Na, o jei gyvenate Lietuvoje ir dar nesugadinote savo regėjimo, turėjote pastebėti, kad gražiosios trispalvės ten tikrai nebuvo, kaip ir galimybės bet kuriam iš jūsų nemokamai nuvykti į JAV (kiekvieno tikro lietuvio svajonė yra gauti ką nors nemokamai ir patartina kuo geresnį).

Ypatingai smalsūs gali pasižiūrėti – www.origenxbox360.com.