Kompanija „Rockstar“ pagaliau nutraukė tylą. Jie pagaliau pranešė, jog „Max Payne 3“ bus išleistas kitų metų kovą. Žaidimas kuriamas AK, X360 ir PS3 platformoms.

„Max Payne 3“ įvykiai prasideda San Paule, Brazilijoje, kur pasikeitęs pagrindinis veikėjas dirba turtingo verslininko apsauginiu. Kai nusikalstama grupuotė užpuolė darbdavį ir jo šeimą, Maksui nelieka nieko kita, kaip tik stoti į šį karą, kad apsaugotų savo klientą, grąžintų gerą savo vardą ir kartui ir visiems laikams atsikratytų demonų, kankinančių jį jau labai ilgai.

Max Payne 3 pristatomasis plakatas:

„Max Payne 3″ dėka mes gavome galimybę pratęsti vieno iš geriausiai žinomų kompiuterinių žaidimų veikėjo istoriją. Mes stengiamės, kad šiuolaikinė Makso versija atrodytų kuo geresnė ir jo gerbėjai neliktų nuvilti.“ teigė Semas Houseris.

Už žaidimo kūrimą atsakinga „Rockstar Vacouver“ studija, kuri be įdomios ir gilios vieno žaidėjo kampanijos ruošia ir daugelio žaidėjų režimą.

Taip pat „Rockstar“ pranešė, jog pirmoji „Max Payne“ dalis bus išleista mobiliuosiuose įrenginiuose. Platformos nebuvo įvardintos, bet manoma, jog tai bus iPhone ir Android telefonai. Kūrėjai žada tikslią žaidimo kopiją, palaikančią „Rockstar Games Social Club“ sistemą.