Dar vakar buvęs gandų lygyje, „Dragon Age: Origins“ papildymas „Dragon Age: Origins – Awakening“ šiandien buvo oficialiai anonsuotas.

Tai bus pirmas didelis „Dragon Age: Origins“ papildymas, nes šiuo metu žaidimas sulaukė tik DLC papildymų. Vienas iš jų, „Return of Ostagar“ turėtų pasirodyti jau šiandien.

„Dragon Age: Origins – Awakening“ pasiūlys naują siužetinę liniją, besirutuliuojančią apie „Grey Wardens“ kovotojus. Žaidėjai galės tęsti žaidimą su senuoju savo veikėju arba susikurti naują ir pradėti žaisti papildymą su juo.

„Awakening“ žada padidinti pakeliamą žaidėjo lygį, pasiūlyti naujų teritorijų, bei išvysti tokių būtybių kaip „Inferno Golem“, „Spectral Dragon“ ar inteligentišką „Darkspawn“ rasę. Tai dar ne viskas. Gausime naujų burtų, gabumų bei penkis naujus veikėjus, kuriais galėsime papildyti savo būrį.

„Dragon Age: Origins – Awakening“ pasirodys kovo 16 dieną PC, „Xbox 360“ bei „PS3“ platformoms. Šiaurės Amerikoje žaidimas kainuos 40$. Norint žaisti šį papildymą, jums reikės turėti originalųjį „Dragon Age: Origins“ žaidimą. Norėdami sužinoti daugiau, galite apsilankyti oficialiame „Dragon Age: Origins“ tinklapyje.