Pagaliau, praėjus ganėtinai nemažai laiko nuo „PS3 Motion Controller“ anonso, „Sony“ kompanija pranešė oficialų jo pavadinimą – „PlayStation Move“. GDC konferencijoje „Sony“ atskleidė šiek tiek detalių apie naująjį prietaisą bei pademonstravo keleta žaidimų su „PlayStation Move“ palaikymu.

Pasitvirtino ir informacija, jog „PlayStation Move“ bus sudarytas iš pagrindinio ir papildomo pultelio (sub-controller), kuriuo valdysime veikėjų judesius ir kitus veiksmus. Abu prietaisai yra belaidžiai, pakraut juos galima bus per USB laidą.

Visas komplektas, sudarytas iš „PlayStation Eye“ kameros bei „PlayStation Move“ valdiklių (įskaitant ir sub-controller), JAV bus parduodamas už 100 dolerių kainą. Taip pat buvo paminėti ir komplektai kartu su pačia „PS3“ konsole ir žaidimais.

Kas liečia šviečiantį rutuliuką, tai jo spalva keisis automatiškai – sistema pati nustatys, kokia spalva tinkamiausia gaudant judesius. Tai yra jeigu fone bus daug mėlynos spalvos, tai rutuliuko spalva atitinkamai pasikeis į kitą, kurią lengviau aptiks „PlayStation Eye“ kamera.

Parduotuvėse „PlayStation Move“ turėtų pasirodyt šių metų rudenį.