Vienas populiariausių aukščiausios klasės išmaniųjų telefonų yra naujasis Samsung Galaxy S II. Jis pasižymi visomis moderniausiomis savybėmis, tenkinančiomis daugelį vartotojų. Na o dabar Samsung kuria naują telefoną, kuris bus dar „kietesnis“ už savo pirmtaką.

Pirmasis įspūdingas dalykas, kurį siūlys Samsung savo naujajame flagmane tai keturių branduolių procesorius. Maža to jis pasieks įspūdingą 2 GHz dažnį. Ne ką mažiau intriguojantis dalykas – 1,5 GB operatyvinės atminties. Visa tai turėtų leisti šiam telefonui pasiekti milžinišką veikimo spartą.

Dešimties megapikselių kamera fiksuos ne tik aukštos kokybės nuotraukas, bet ir vaizdo įrašus. Pasak dabartinių duomenų jie bus fiksuojami Full HD rezoliucija, negana to – 60 kadrų per sekundę sparta. Visas šis gėris bus sugrūstas į 9 mm storio korpusą.

Na o dabar tai, kas man atrodo bauginančiai. Informatoriai, teigia, jog jis turės 1280 X 1024 raiškos ekraną. Tokios rezoliucijos vaizdą atkuria dauguma senesnių LCD ekranų. Bėda yra tame, jog tokį platų telefoną gali būti sudėtinga nešiotis, be to, dirbant viena ranka gali kilti nepatogumų. Beje ekrano skersmuo sieks 4,65 colio, bus naudojams pagal AMOLED III ekranas.