Nežinomas asmuo nutekino „The Witcher 3: Wild Hunt“ dizaino dokumentus. Jie buvo gauti vienam iš forumo „4chan“ lankytojų įsilaužus „CD Projekt“ studijos darbuotojo Dominiko Gonsierowsko „Google Drive“ paskyrą.

Nutekintuose dizaino dokumentuose atskleidžiama daug įvairios informacijos apie žaidimą. Pavyzdžiui tai, jog šių metų vasario 16 dieną buvo baigta pirminė jo versija su pilnai veikiančia žaidimo mechanika, siužetine linija bei visų personažų kvestais. Užsimenama, kad „ The Witcher 3″ jau gali būti be problemų pereinamas tiek asmeniniame kompiuteryje, tiek „Xbox One“ ir „PlayStation 4″ konsolėse. Teigiama, kad iš konsolių tikimasi mažesnio našumo.

Dokumentuose minimi ir aprašomi įvairūs kvestai, siužetinės linijos, vietovės, monstrai, veikėjai, specialūs gebėjimai, muzika, programinės klaidos.

Visus „The Witcher 3: Wild Hunt“ dizaino dokumentus galite parsisiųsti iš čia. Jei planuojate ateityje išbandyti šį žaidimą ir nenorite susigadinti įdomumo, primygtinai rekomenduojame to nedaryti.