Nors ir gyvename technologijų amžiuje, su jų naudojimu susijusių kuriozų ir nepatogumų pasitaiko neretai. Štai ėmiau entuziastingai naudotis internetine bankininkyste, mokėjimo kortelėmis. Bet į kiną nueiti jomis mokėdamas negaliu. Su tuo, jog „Forum Cinemas“ kinoteatruose Vilniuje negalima atsiskaityti mokėjimo kortelėmis susitaikiau – ką padarysi, suprantu, kad kinoteatrams nesinori dalintis savo uždarbiu su banku, kuriam mokama už terminalo aptarnavimą.

Jau kiek sunkiau susitaikyti su tuo, jog internetinė bilietų rezervacija man, tų pačių „Forum Cinemas“ Kino Klubo nariui, nė karto taip ir neveikė. Gal bugai ar kas… Bandyta iš skirtingų kompiuterių, susirašinėta su tinklapio administratoriumi, deja, siekiamų rezultatų tai nedavė. Tiek to.

Na, žinoma, lieka telefonas, rezervacijas kuriuo „Forum Cinemas“ taip pat apmokestino. Šauni mintis – tegu klientas susimoka už tai, kad nori sumokėti (eidamas į kiną). Galima būtų atleisti, jei ne tai, kad jau ne pirmą kartą prakabėjęs „ant laido“ 5 minutes (1 min – 1,90Lt) esu atjungiamas, taip bilietų ir neužsisakęs. O taip norėjau šiandien nueiti į kiną… Tuo tarpu likau 10 litų už neįvykusią rezervaciją palengvėjęs ir be bilietų. Ką padarysi. Kaip sakoma – ragai. Mokėjimo kortelių, internetinės rezervacijos, ir sumanių telefonų sistemų era, o rezultatas – visiškas 0. Tuo tarpu kino salės į mažiau reklamuotus filmus būna pustuštės.

Lengvą ir pigų su filmų peržiūra susijusių problemų sprendimą, jei atvirai, žinome visi. Tad daugiau apie tai ir nekalbėsiu. Tik apibendrinsiu – iki birželio mano kojos Vilniaus kinuose nebus. Be kita ko, lengviau atsikvėps ir piniginė, ir mobiliojo telefono sąskaita su mokesčiais uz neįvykusią rezervaciją.

Skelbiu boikotą. Juk dabar tai madinga.