Mažai žinoma dviejų žmonių grupelė bando patekti į „Steam Greenlight“ sistemą su savuoju žaidimu – „Northern Shadow“, kuris suplaka tokių žaidimų kaip „Skyrim“, „Banished“ ir „Fable 3“ idėjas į vieną krūvą.

Žaidimas bus unikalus tuo, jog kažiek primins „Skyrim“ dėl RPG elementų, pasaulio tyrinėjimo bei pirmojo asmens perspektyvos. Iš „Banished“ bus pasiskolintos miesto statymo idėjos – nurodykite gyventojams ką daryti, statykite pastatus, siųskite žvalgus tyrinėti vietovių, prižiūrėkite savo gyvenvietę. O dar prie viso šito pridėkim pasakišką „Fable 3“ pasaulį ir išties gautume kažką šviežio ir gražaus. Būtent toks ir žada būti „Northern Shadow“, tad nepagailėkime žaidimui nykščio į viršų.

Jei žaidimui pavyks patekti į „Steam Greenlight“, jis startuos „Steam Early Access“ parduotuvėje jau šią vasarą. Žemiau galite pažiūrėti „Northern Shadow“ idėjas pristatantį vaizdo klipą. Vaizdai išties primena „Skyrim“ ir tai tikrai džiugu. Džiugu būtent tai, jog toje krūvoje vis atsiranda vienas kitas kūrėjas, siūlantis kažką įdomesnio.