Turim 10 kodų nemokamai aktyvuojančių „Starter Pack“ „Need for Speed World“ žaidime. Kiekvienas kodas suteikia žaidėjui 20USD „Speed Boost“ taškais, „Mazda Speed 3“ automobilį ir pirmumo teisę jungiantis.

Kad nedalint kuponų, bet kam ir bet kaip, nutarėm surengti teminį konkursą. Jei žaidžiat, ar šiandien pradėsit žaisti „Need for Speed World“ tiesiog pabloginkit apie tai. Ką konkrečiai apie žaidimą rašysit, jūsų reikalas. Galit pasakot apie „tiuningą“, savo įspūdžius, lieti kritiką ar rašyti bendrus analitinius įrašus apie lenktyninių MMO ateitį. Žodžiu tema visiškai laisva tol, kol joje bent kažkiek figūruoja NFSW.

Pabrėžiu, kad mes atrinksim gerus ir įdomius įrašus. Norint laimėti visiškai nebūtina kažko girti ar reklamuoti — tai neturės jokios įtakos rezultatui.

Įrašų apimtys gali būti bet kokios. Rašykit lygiai tiek kiek jums atrodo, kad reikia. Savo šansus būti pastebėti padidinsite, blogo įrašo pavadinimą pradedami žodžiu „Konkursui:“.
 
Games.lt komanda įdėmiai seks lankytojų blog‘us, o įdomesnius įrašus perkels į pagrindinį naujienų sąrašą. Visų į šį sąrašą papuolusių blog‘ų autoriai „Starter Pack“ kodus gaus PM žinute. Konkurso laikas neribojamas t.y. tęsis tol, kol apdovanosim 10 autorių.

„Need for Speed World“ yra nemokamas lenktynių MMO, jį galite išmėginti čia.

Games.lt apžvalgos apie „Need for Speed World“: 1) parašyta pasirodžius žaidimui 2) parašyta šio konkurso proga.

Konkursą surengti padėjo „NVIDIA“ ir „Palit“. Tokie patys kodai šiuo metu dalinami visiems „Skytech“ ir „Kilobaito“ pirkėjams įsigyjantiems „Palit“ vaizdo plokštę.