Per visus šiuos metus Xbox360 ir PS3 turėjo šiokį tokį kainų apkarpymą, kai tuo metu Wii kaina išliko solidi, tai yra – 179 svarai.

„Nintendo Wii“ konsolė laikosi top viršūnėse 3 metus, kaip geriausiai parduodama žaidimų konsolė. Ši konsolė tikrai turi paklausą rinkoje ir išlieka populiari.

Wii bus ideali dovana šeimai, kalėdų proga. Pagal
„VGChartz“ duomenis,virš 400 tūkstančių konsolių buvo parduota visoje Europoje praėjusią savaitę bendrame komplekte su Wii Fit, Mario Mario Kart, Wii Play ir Wii Music.

Dauguma mažmenininkų Wii konsolę pardavinėja už standartinius 179 svarus. Į šią kainą įeina „Wii Remote, Nunchuck ir Wii Sports „

„ASDA“ priešinasi tendencijai, siūlydama pagrindinį Nintendo Wii su Wii Sport paketu už 157 svarus. Šiuo metu „ASDA“ nesijaudinanti siūlo šį paketą už prienamą kainą, bet nesitikėkite, jog ši kaina išliks pastovi, geriau paskubėkite jai kėtinate pirkti.

„Nintendo“ dabar siūlo pasijimti Wii paketą iš „Dixons“ už 199 svarus į kurį įeina – Super Smash Bros. Brawl, Quantum of Solace ir WALL:E.

„Game“ siūlo pilną Wii komplektą už 249 svarus. Pakete rasime – Kaip žinoma Wii konsolę, 2 (Wii Remotes), vieną „Nunchuck“ ir Mario Kart.

Jei jūs esate greitas, vis dar surasite Wii paketų parduotuvėse. Wii Fit parduodamas už 104 svarus ir daugiau parduotuvėje „Amazon UK“, kai tuo tarpu „Play.com“ Wii paketų kainos prasideda nuo 110 svarų.

Vis dėlto, dar galima surasti tinkamų paketų už prieinamą kainą. Pavyzdiui, „Game“ šiuo metu parduoda – Wii Fit+ Wii Ski už 99 svarus arba Wii Fit+ Wii Music už 102 svarus. „Game“ teigia, kad vis dar galima įsigyti šių paketų.