Ketvirtadienį, pilname interviu laikraščiui „Kyoto Journal“, Nintendo prezidentas Satoru Iwata, kalbejo apie jų kompanijos naujos kartos konsolę, kurios dabartinis pavadinimas yra „Revoliution“.

Kaip sakė Iwata, jų naujoji konsolė bus „pavyzdingas pakeitimas“ video konsolių rinkoje, ir jos pirmasis pristatymas numatomas šiemetinėje E3 parodoje, Gegužę. Tai pat jis pridėjo jog konsolę planuojama išleisti kažkur tarp, 2005 ir 2006, tuo metu kai ir Sony, bei Microsoft, pristatys savo konsoles. Gaila, bet kol kas jokių didesnių detalių nėra paskelbta, žinoma tik tiek, kad „Revoliution“ valdymas nebus tradicinis, bei mes ją galėsime junkti ir prie asmeninio kompiuterio ekrano, ir prie televizoriaus.

„Reikšminis žodis mūsų nešiojamam DS, buvo „naujoviškas produktas“, bet tai, kartu su „Revoliution“, bus ir pavyzdinis pasikeitimas žaidžiant“, – sakė Iwata populiariam vietos laikraščiui.

„Idėja mūsų naujos konsolės, preliminariai vadinamos „Revoliution“, yra ta pati, kaip ir DS. Mes norime jog šios platformos padidintų žaidėjų skaičių, ir jokiu būdu netaptų tokiomis, kurias naudoti yra per sunku, ar pernelyg sudėtinga. Aiškų E3 parodoje, galiu jus užtikrinti, sužinosite tikrai daugiau, na o konsolę planuojame išleisti tarp šių metų pabaigos, ir kitų pradžių, kada bus naujų konsolių eros pradžia.

Tai pat vėliau, tame pačiame interviu Iwata kalbėjo apie PSP, ir DS nešiojamų konsolių kovą, apie DS sėkme Japonijoje ir Šiaurės Amerikoje. Jis tai pat akcentavo video žaidimų rinkos augimą.