Turbūt niekas pernelyg daug nesiginčys, jog Nintendo žaidimų konsolės iki šiol sugebėjo užsitarnauti kaip specialiai šeimoms skirtos sistemos vardą. Daugybę vaikams ir kartu tėveliams skirtų žaidimų, sudaro vaikiškos konsolės įspūdį. Išties toks įvaizdis labai apgaulingas, kadangi vienas žymiausių siaubo žaidimų Resident Evil 4 pirmiausia pasirodė būtent GameCube konsolei.

Bet atrodo, jog Nintendo toks įvaizdis netgi ir naudingas, nes naujoji kompanijos konsolė Revolution žada turėti kai ką, kuo tikrai negalės pasigirti jos konkurentai. Ji šiandien pranešė apie konsolėje būsianti žaidimo-kontrolės mechanizmą.

Slaptažodžiu apsaugota sistema, leis tėvams pilnai kontroliuoti ką žaidžia jų vaikai ir bet kuriuo metu apriboti konsolės naudojama programinę įranga. Kiekviename Revolution bus įrašyti ERSB žaidimų reitingai, bei kiekvienas konsolės žaidimas tai pat turės šią sistemą.

„Nors dauguma Nintendo žaidimų ir yra paženklinti „E“, „E10+“ ar „T“ ženklais, mes tikime, kad ši galimybė būtinai turi būti naujausioje konsolėje“, – sakė Nintendo of America marketingo ir prekybos viceprezidentas Reggie Fils-Aime. „Žaidimų reitingai yra kiekvienos dėžutės priekyje ir gale, todėl patys tėvai nuspręs ką jų vaikams galima žaisti, o ko ne“.

Šiuo metu Xbox ir Xbox 360 turi panašias galimybes kontroliuoti žaidimus ir DVD filmus. PlayStation 2 leidžia tėvams kontroliuoti tik DVD filmų peržiūrą.