Nesibaigiantys amerikiečių skundai dėl po jų namus skraidančių „Wii“ konsolės pultelių galų gale davė apčiuopiama rezultatą – „Nintendo“ pranešė atšaukiantys 3,2 mln. dirželių, siejančių pultelį su riešu.

Jie bus keičiami dvigubai stipresnėmis versijomis, be kita ko turinčiomis ir kiek kitokį susiejimo su pultu mechanizmą. Ankstesnius dirželius ir tvirtinimą siejantys siūlai buvo tik 0,6mm storio, na o dabar jų diametras siekia 1 mm.

Naujo tipo dirželiai jau parduodami su naujomis „Wii“ konsolėmis. „Nintendo“ paskaičiavo, jog šiuo metu rinkoje turėtų būti apie 3,2 mln. versijų su silpnomis dirželių versijomis ir skelbia esantys pasiryžę pakeisti juos visus. Manoma, kad tai kompanijai kainuos apie kelis milijonus JAV dolerių.

JAV ir Kanados vartotojams pasisekė – jie gali naujo tipo dirželius su pristatymu netgi užsisakyti internetu. Kitų šalių „Wii“ turėtojams skirtas keitimo mechanizmas šiuo metu dar kiek neaiškus.

Beje, tuo pačiu pranešta ir apie tai, jog atšaukiama 200 tūkstančių DS ir DS Lite nešiojamiems žaidimų kompiuteriams skirtų elektros adapterių. Visi kompiuteriukai su jais buvo parduoti Japonijos rinkoje.