Vakar oficialiame Nintendo puslapyje atsirado pranešimas, kuriame teigiama, kad greit pasirodys nauja DS versija, palaikanti trimatį vaizdą be 3D akinių.

Nintendo šią konsolę vadina dabartinio DS serijos įpėdiniu, tačiau jame puikiai veiks DS ir DSi žaidimai. Kol kas 3DS pavadinimas yra laikinas ir platesnė informacija bus pateikta per E3 renginį, vyksiantį birželio 16-17 dienomis.

Tačiau laukti ilgai neteko, nes Japonijos dienraštyje Nikkei pasirodė gana ilgokas šios konsolės aprašymas. Jame teigiama, kad judėjimą trimačiame vaizde bus panašiai kaip ir dabartiniame DS. Taip pat gerokai padidės baterijos gyvavimo trukmė, pastiprėjo tinklo prisijungimas, o ekrano dydis sieks 10cm.

Tiksli išleidimo data dar nežinoma, tačiau Nintendo užsiminė, kad 3DS galime tikėtis tarp šių metų ir kitų metų kovo mėnesio. Deja, ar buvo kalbama apie pasirodymo datą Japonijoje ar visame pasaulyje, lieka paslaptis.

Anksčiau šiais metais Nintendo vadovas Satoru Iwata prakalbo, kad sekanti DS versija turės „aukštą vaizdo lygį“ bei žaidėjo judesių jutiklius. Vis dėlto jis buvo gana nepatenkintas kalbėdamas apie dabartinę 3D sistemą, kuria naudotis reikia specialių akinių ir pašaliniams žmonėms žaidėjas atrodytų keistai.