Nepaslaptis, kad dauguma žaidėjų nemėgsta „Zynga“ dėl šios kompanijos kūriamų žaidimų kokybės, tačiau buvo sunku tikėtis, kad atsitiks taip, kad ši kompanija būtų apkaltinta nuplagijavus konkurentų žaidimą. 

 Ian Marsh, vienas iš „NimbleBit“ studijos įkūrėjų, paskelbė viešą laišką adresuotą „Zynga“ kompanijai, kuriame ironiškai pašiepia naują „Dream Heights“ žaidimą. 

Šis laiškas sukėlė gana dideles aistras Twitter’yje, kurių metu nutekėjo ir šiek tiek kitos įdomios informacijos. Pasirodo, „Zynga“ praitais metais norėjo įsigyti „NimbleBit“, bet šiai nesutikus po kurio laiko pradėjo kurti visišką „Tiny Tower“ kloną, kuris turėjo pasižymėti geresne grafika, bet iš esmės tais pačiais dalykais.

Tuo tarpu Daniel Cook iš Spryfox kategoriškai Twitteryje apie „Zynga“ darbuotojus pareiškė, jog visiškai nesvarbu, kad tai yra tavo darbas arba tau reikia pinigų, arba kažkoks bosas liepė taip daryti, nes tokių pikselių gamyba žeidžia kitus, o tai labai žema.

Šioje vietoje įdomus faktas tas, kad ta pati „Zynga“ prieš kurį laiką tesimuose kariavo su „Vostu“ dėl panašiu požiūriu į žaidimų kūrimą. Arba kitaip tariant kompanija kitiems draudžia kopijuoti jos kūrinius, kai pati tuo tarpu kopijuoja. Na, o tai, žinoma, iškelia dar kartą klausimą apie šios kompanijos vertybes – ar išvis tokių ji turi.