Kaip ir buvo žadėta internete pagaliau pasirodė daugiau informacijos apie Need For Speed: World naujoves.

Viena NFS bendruomenė iš Vokietijos turėjo galimybę išmėginti naujausią Need for Speed: World bėgimo nuo policijos tipą, Jie su viskuo buvo supažindinti Gamescom renginyje ir dabar nori pasidalinti video medžiaga, bei įspūdžiais. Žaidimas planuojamas vis plėstis ir palaipsniui jame bus įdedama įvairiausių naujovių

Keletas NFS World naujovių bus išleista jau šiais metais.

Prodiuseriai J.C. Gaudechon, Eneko Bilbao ir John Doyle pristatė keletą naujovių ir atsakė į keletą klausimų. Negalvokite, kad žaidimas jau „užbaigtas“ ir sukurtas, kai jis tik pasirodė Liepą (2010) – jis bus pildomas ir didinamas pamažu, užtikrintai ir reguliariai.

Šiandieną pašnekėsiu apie vieną iš jų tai „Team Escape“ (Komandinis pabėgimas)

Turbūt didžiausia nauja galimybė žaidime bus „Team Escape Mode“, kuri leis jums pabėgti nuo policijos su komanda ar keliais savo draugais. Policija mėgins daryti viską, kad tik sustabdytų jus. Visai ne svarbu kas finišuos pirmas, viskas pasibaigs tik kai visi bėgantieji nuo policijos finišuos ir tik tada bus išdalinti reputacijos taškai (Angl. Rep points) ir tai visiems po lygiai.

Modifikacija turės „Trijų galimybių (Angl. „three-strike“) sistemą, taigi, kada jūs būsite suimtas tris kartus, jūs iškrentate. Ir jeigu tai „Team mode“, tada visa grupė lekia laukan kartu su jumis. Tas pats bus su šia modifikacija ir Co-Op rėžime. Kai kurie „powerups“ skaičiuosis visiems kartu. Pvz. „Emergency Evade“ galimybė, su kuria galėsite greitai atitrūkti nuo policijos, bus padaryta taip, kad visi žaidėjai šia funkcija pasinaudotų vienu metu.

Jau dabar yra du video, iš kurių galite susidaryti šiokį tokį įspūdį kaip visa tai atrodys žaidime. Deja patys video nufilmuoti su mobilia/ foto kamera, tad kokybė ganėtinai maža.