„The Retro Mini“ nešiojamos konsolės turėtų patikti vienos iš populiariausių ir įtakingiausių konsolės NES gerbėjams. Įrenginys turi 2,4 colių LCD ekraną, kurio skiriamoji geba tinkama žaisti bet kokį NES žaidimą. Mažo to, „The Retro Mini“ palaiko dar ir normalias NES kasetes! Taip pat yra jungtis AV kabeliui, prijungti prie televizoriaus, ir garsiakalbiai.

NES gerbėjams turėtų patikti dar ir tai, kad visi žaidimai „The Retro Mini“ įrenginyje veikia be jokio emuliavimo. Na, o tai reiškia ne ką nors kitą kaip visada gerą žaidimo spartą.

Vienintelis šios nešiojamos konsolės trūkumas ko gero būtų naudojamos 4 baterijos, kurių užtenka tik 9 valandoms. Kai kam tai gali pasirodyti ir visai neblogai, tačiau rimtai žaidžiant daug batareikų tektų pakeitalioti. Vadinasi, akumuliatorius, koks naudojamas telefonuose būtų išties čia malonesnis dalykas – lengviau įkrauti būtų.

„The Retro Mini“ šiuo metu kainuoja 49,99 dolerio (~135 lt). Kaip greitai šis daiktas atkeliaus iki Lietuvos ir kokia jo bus kaina sunku pasakyti. Šiuo metu jį galima įsigyti ThinkGeek parduotuvėje.