Kompanija Mythic Entertainment, pranešė išleidžianti nemokamą papildymą savo žaidimui Dark Age of Camelot. Trials of Atlantis bus jau trečiasis papildymas, skirtas šiam žaidimui. Nemokama papildymą rasite čia.

Beje visi seni žaidėjai, nusprendę grįžti, galės reaktyvuoti savo senąją žaidimo sąskaitą, atgauti savo personažus ir pasinerti į naujojo papildymo teikiamus malonumus. O visi niekad nežaidę žaidimo, galės pasinaudoti 14 dienų nemokamu bandymo periodu.

Pats Trial of Atlantis papildymas, leis jums atrasti seniai pamirštą civilizaciją, na pats pavadinimas jau sako kokią. Atlantidos gyventojai sukūrė devynis paslaptingus išgyvenimus, kurie leis jums atrakinti naujas, paslaptingas jėgas. Šie išbandymai yra parengti specialiai grupėms.

Daugiau naujojo papildymo veiksmas vyks prie vandens. Jūs galėsite aplink plaukoti valtimi, nunerti į slaptą požemį ir atrasti dar daugiau užduočių ir apdovanojimų. Prie žaidimo prisidėjo trys naujos rasės ir „Meistro“ lygių sistema, specialiai aukšto lygio žaidėjams.

Be jau minėto papildymo, Dark Age of Camelot turi ir tris kitus: tai Catacombs, New Frontiers ir Darkness Rising. Deja, tačiau už juos visus jau reikia mokėti.