Electronic Arts lenktynių žaidimas Need for Speed: Underground 2 (NFSU2) vis dar išlieka Didžiosios Britanijos programinės įrangos pardavimų čartų pirmoje vietoje. Tai jau net devinta savaitė iš eilės, kas yra savotiškas rekordas, nes nė vienas žaidimas per pastaruosius penkerius metus nebuvo išsilaikęs pirmoje vietoje ilgiau nei du mėnesius.

Paskutinis žaidimas, kuris pirmoje vietoje išsilaikė ilgiau nei aštuonias savaites buvo Eidos – Who Wants To Be A Millionaire (išleistas 2000 pabaigoje). Jis pirmoje vietoje buvo devynias savaites, tačiau tikimasi, kad NFSU2 pagerins šį rekordą, nes kitą savaitę nebus išleistas nei vienas stiprus konkurentas.

Nepaisant žaidimo sėkmės, jo pardavimai nukrito 22 procentais, o tai pats didžiausias nuosmūkis iš visų TOP 20 žaidimų. Bendras rinkos dydis taip pat sumažėjo, nes tradiciškai sausis – prastas mėnuo.

Pirmasis čarto trejetukas nepasikeitė: antroje vietoje yra Grand Theft Auto: San Andreas, o trečioje senas, tačiau į topus pakilęs Vivendi žaidimas The Simpsons: Hit and Run, kuris už šią sėkmę turi būti dėkingas stipriai sumažintai kainai. Kiti aukščiausiame dešimtuke esantys žaidimai, tiesiog tarpusavyje keitėsi vietomis. Taip atsitiko visiems, išskyrus Sonic Heroes, kuris vėl gryžo į TOP 10-ko devintą vietą.


Kaip ir galima tikėtis, šiuo metų laiku čartuose nėra jokių naujai išleistų žaidimų. Nieko nuostabaus, nes praeitą savaitę Didžiojoje Britanijoje nebuvo išleista nė vieno naujo žaidimo. Ypač gerai įvertintas Activision žaidimas (Games.LT rinkimuose pelnęs Geriausios Metų strategijos vardą) Rome: Total War sugrįžo į TOP 40-ko dvidešimt penktą vietą, o jo pardavimų padidėjimas buvo didžiausias – net 31 procentas.

Kadangi leidėjos Take 2, ESPN ženklu pažymėtų, žaidimų išleidimas atidėtas iki vasario 4 dienos, šią savaitę Electronic Arts NFL Street 2 buvo vienintelis amerikietišką sportą propaguonatis žaidimas prekyboje, tačiau jis čartams jokios įtakos neturės, nes JAV kultivuojamos sporto šakos yra mažai populiarios Europoje ir ypač Didžiojoje Britanijoje.