„Need For Speed: Undercover“ yra didžiulio populiarumo susilaukęs lenktynių žaidimas. Ankstesnės žaidimo versijos veikė su įvairiausiomis platformomis, žaidimas džiugino žaidimų konsolių, asmeninių kompiuterių ir nešiojamų žaidimų konsolių fanus. Dabar žaidimas atkeliauja į telefonus, juo galės džiaugtis „N-Gage“ ir „iPhone“ telefonų savininkai, praneša „EA Mobile“.

Šiuo metu internete dar nepasirodė pirmieji vaizdai iš žaidimo versijos, skirtos „N-Gage“ platformai, tačiau jau galima rasti daugybę „iPhone“ telefonui skirtos žaidimo versijos ištraukų ir net vaizdo įrašą, kuriame demonstruojama, kaip gyvai atrodo naujasis žaidimas.

„Undercover“ – tai pati naujausia „Need For Speed“ žaidimo serijos dalis. Šioje dalyje vėl sugrįžtama prie gatvių lenktynių ir kvapą gniaužančių policijos persekiojimų. Pagrindinis veikėjas turi kuo greičiau pergabenti slaptą siuntinį, tačiau jam kelią pastoja policija, prasideda stulbinančios lenktynės ne tik su varžovais, bet ir policija.

Siužetas iš ties įdomus, tačiau šioje žaidimo versijoje kur kas didesnį įspūdį paliko žaidimo vaizdo kokybė. Ji stebinanti. Žaidime jaučiamas tikras greičio pojūtis. Video intarpai, garso takelis – viskas net neprimena mobiliųjų žaidimų.

Be puikaus procesoriaus, prietaisas turi ir akselerometrą. Jo pagalba valdomas žaidimas. Telefoną reikia palenkti į priekį ir automobilis pajuda. Norint pasukti į dešinę ar į kairę, telefoną reikia pasukti tomis pačiomis kryptimis. Tačiau, kad būtų patogiau, ekrane vaizdas išlieka ties viena horizontalia linija. Pakreipus telefoną, žaidimo vaizdas perorientuojamas pagal horizontalią plokštumą, taip lengviau valdyti žaidimą.


Pocketgamer.co.uk, Games.lt