Electronic Arts šiandien pranešė, kad naujausia NFS dalis Need for Speed ProStreet Š.Amerikoje pasirodys spalio 31-ą dieną, o Europoje šį žaidimą bus galima įsigyti diena vėliau – lapkričio 1-ą dieną.

Žaidime Need for Speed ProStreet žaidėjams teks sukonstruoti geriausią gatvių lenktynių „kovinį“ automobilį. Žaidėjai susidurs su kiečiausiais gatvių lenktynių atstovais iš viso pasaulio. Tik juos nugalėję žaidėjai bus karūnuoti gatvių lenktynių karaliais.

„NFS žaidimų serija visada diktavo madas lenktynių žaidimuose“, teigia EA atstovas. „Gatvių lenktynės tampa vis labiau organizuotos ir NFS:PS tai mūsų vizija kokios jos turėtų būti po kelerių metų.“

Need for Speed ProStreet – čia žaidėjai kurs ir tobulins savo automobilį, lenktyniaus gerai žinomose pasaulio vietose, ir kausis keturiuose skirtinguose režimuose: grip, dragas, driftas ir greičio išbandymas. Žaidimo aplinkos taip pat bus įspūdingos – foto realistiški automobiliai ir jų padangų keliami dūmai, palaikanti žiūrovų minia ir t.t.

NFS: ProStreet bus išleistas AK, PS3, X360, Wii, PS2, DS ir mobiliesiems telefonams. Daugiau informacijos galima rasti oficialiame NFS tinklalapyje.