Džiugi naujiena – NBA Live 2005 bus visų žvaigždžių savaitgalis: dėjimų iš viršaus konkursas, snaiperių rungtis, naujokų prieš veteranus rungtynės ir aišku – Rytų-Vakarų dvikova.

Trumpai apie dėjimų konkursą: ne kiekvienas žaidėjas galės jame dalyvauti. NBA Live komanda atskyrė tuos, kurie priklauso „dėjikų“ kategorijai. Taigi jūs negalėsit dalyvauti su Yao ar Speedy Claxtonu. Galėsite rinktis iš tokius sugebėjimus turinčių žaidėjų, tokių kaip Kobe, Vince Carter, T-Mac, J-Rich, LeBron ir kitų „skraidandčiųjų“.

Dėjimų konkursas vyksta skirtingoje arenoje, maždaug puse aikštės, todėl vyrukai iš EA Canada gali panaudoti daugiau poligonų, kad modelis atrodytų dar geriau, nei žaidžiant standartinį mačą.

Prie šoninių linijų sėdės kiti NBA žaidėjai ir sirgs už mėgstamiausią dalyvį ar savo komandos draugą. Teisėjai sėdės už staliukų ir praneš surinktą rezultatą. Žinoma ir žiūrovai įsijaus į savo vaidmenį(trimačiai), kai žaidėjai pradės skraidyti virš lankų.

Pradėti triuką galėsite iš bet kurios vietos aikštelėje, galėsite padaryti įvairiausių dėjimų ir triukų kombinacijų, nes apribojimas – tik vaizduotė. Žinoma, tam reikės ir atitinkamos įrangos – vairamentės su analoginėmis svirtimis (kaip Playstation 2 – Max pastaba). Pataikius į orą, laikas sulėtės, žaidime tai vadinis „Poster time“ arba „Pozuojame plakatui“ ir turėsite pakankamai laiko padaryti triukui.

Iš viso bus galima padaryt apie 20 000 skirtingų dėjimų iš viršaus (neblogai, ar ne?).

Tritakškių konkurse dalyvaujančius žaidėjus bus galima atskirt ne tik iš veido, bet ir iš metimo stiliaus. Bus apie 32 metimo variantai.

Valdas Laukaitis

Šiame treileryje galite pažiūrėti, kaip daromi dėjimai iš viršaus.