„Electronic Arts“ pranešė, jog žaidimo „NBA Live 08“ naujausia demonstracinė versija atkeliauja į „Xbox Live“ tinklą. Ji sveria apie 563 MB ir joje galėsite pamatyti, kaip „EA“ atnaujino savo krepšinio žaidimą.

Jeigu nelabai atskiriate bežaisdami, galime pasufleruoti. „EA“ teigia, jog buvo pagerintas kamuolio valdymas, taip pat atnaujinti šūvio ir triukų mygtukai. Taipogi galima šnekėt apie pagerėjusią žaidėjų fiziką, bei bendrą grafiką.

Galime tikėtis, jog naujasis „NBA Live“ serijos žaidimas pagaliau sugebės išbristi iš tų bėdų, kurios persekiojo šią „EA“ krepšinio seriją pastaruosius metus ir pasiūlyti žaidėjams kai ką naujo.

O ar tai pavyks, sužinosime jau spalio 5 dieną, kuomet žaidimas pasirodys 360, PS3, Wii, PS2 ir PSP konsolėms. Beje, minėtoji demo versija nėra prieinama daugelyje Europos šalių, tad būkite tikri, jog savo „Xbox Live“ vartotojo nesate užregistravę tokiose šalyse, kaip Prancūzija, Norvegija, Belgija, Danija, Austrija, Airija, Suomija, Portugalija ir Švediją. Didžioji Britanija tinka.