Trečdalis populiaraus techninės įrangos naujienų tinklapio „X-bit labs“ lankytojų iš viso pasaulio apklausoje nurodė, kad Kalėdų progą labiausiai norėtų dovanų gauti naujos kartos žaidimų kompiuterį. Norinčių ko nors asmeniniam kompiuteriui tarp atsakiusiųjų buvo tik šiek tiek daugiau.

Daugiausiai „X-bit Labs“ lankytojų Kalėdų proga norėtų sulaukti „Playstation 3“ (16,9%), šiek tiek mažiau – „Nintendo Wii“ (13,7%). „Xbox 360“ liko paskutinėje vietoje tarp naujų konsolių (6,7%), tačiau tai suprantama – juk ji pasirodė prieš metus.

Beje, 4% apklaustųjų nurodė švenčių progą norintys gauti didelės įstrižainės televizorių. „iPod“ grotuvai mažiau populiarūs – jų norėtų tik 3,3%, na o naujieji „Microsoft Zune“ nedaug atsilieka – juos gavę dovanų džiaugtųsi 2,9% apklausos dalyvių. 2,7% apklaustųjų norėtų naujo mobiliojo telefono.

Asmeniniams kompiuteriams lyginant su naujomis konsolėmis pasirodė ne taip jau ir įspūdingai – juos Kalėdų proga pasigerinti nori 23,1%, na o apie apskritai naują kompiuterį svajoja 17,9%.

„X-bit labs“ paklausoje dalyvavo 4000 svetainės lankytojų, kurie į klausimus atsakinėjo nuo spalio iki lapkričio vidurio.