Neseniai tinklapis „Gametrailers TV“ turėjo išskirtinę progą pamatyti ir pademonstruoti „Medal of Honor“ vieno žaidėjo kampanijos filmuką bei interviu.

Vaizdo medžiagoje rodomas išsilaipinimas kalnuotoje vietovėje, naktinės operacijos eiga, taip pat snaiperio pasirodymas šaudant tolimais atstumais. „EA“ akcentuoja istorijos vientisumą, viso žaidimo metu kovosime Afganistane, tačiau laukia keli atskiri skirsniai, skirtingų karių akimis.

Naktinėje operacijoje dalyvaujantys AFO daliniai, siekiantys sustabdyti teroristinio tinklo Al-Qaeda veiklą ir yra vieni iš tų, kuriuos valdysime. Anot kūrėjų „Medal of Honor“ bus autentiškas žaidimas, vietovės, ginklai, garsai bei taktikos remsis realiais modeliais, tačiau istorija ar tokie elementai kaip šovinių ar panešamų ginklų kiekis išliks pritaikyti žaidimui.

Kalbant apie istoriją reikia paminėti, kad tai bene pirmas žaidimas kuriamas vykstančio karo metu, nors veikėjai išgalvoti, vieta ir laikas yra visiškai tikri. Nenuostabu, kad žaidimas susilaukia nemažai kritikos, kad ir šis „Fox News“ kanale pasirodęs interviu.

Žaidimas atkeliauja PC, X360 ir PS3 platformose jau Spalio 12 dieną.