Vokiečiu žaidėjai šiomis dienomis iš tiesų gali džiūgauti, kadangi Leipcige vyksiančios parodos German Games Convention metu, bus pirmą kartą oficialiai pristatytas Tomb Raider: Legend žaidimas. Na, jis jau ir anksčiau buvo žinomas, tačiau tik dabar visiems Laros gerbėjams pasitaikys proga išbandyti žaidimą.

Taip, skirtingai nuo didžiųjų parodų, čia žaidimą galės išbandyti bet kuris lankytojas, o ir jis pats nebus slepiamas už paslapties šydo, kaip tai atsitiko E3 metu.

„Didžiausioje pasaulio parodoje Electronic Entertainment Expo 2005 Los Andžele žaidimas buvo parodytas tik keliems išskirtiniams asmenims už uždarų durų“, – kalbėjo Eidos US marketingo direktorius. „O Games Convention parodoje, žaidimas bus parodytas ne tik viešajai publikai, bet ir tuo pačiu šalia jo bus žaidimo prodiuseriai, kurie mielai atsakinės į žiūrovų klausimus“.

Tomd Raider: Legend yra pirmoji žaidimo serija kurią kuria JAV studija Crystal Dynamics, o prie žaidimo prisideda dizaineris Toby Gard, po pirmosios versijos 1996 metais.

Kapų Plėšikės nuotykiai Xbox, PS2 konsolėse ir asmeniniuose kompiuteriuose prasidės jau per šias Kalėdas.