Turbūt visi „Žiedų Valdovo“ gerbėjai šiuo metu su nekantrumu laukia antrosios „The Hobbit“ trilogijos dalies (kuri pasirodys po mėnesio). Tačiau taip pat šios sagos gerbėjams turime ir kitų džiugių žinių. JAV leidžiamas žurnalas apie žaidimus „Game Informer“ gavo išskirtinę galimybę žaidėjus supažindinti su trečiojo asmens veiksmo žaidimu „Middle-earth: Shadow of Mordor“. Tiesa, kol kas informacijos žinome dar nedaug.

Nors dauguma iki šiol išleistų „Žiedų Valdovo“ visatoje vykstančių žaidimų siūlo žaisti už pukiai pažįstamus iš knygų ar filmų veikėjus, „Middle-earth: Shadow of Mordor“ ketina eiti kitu keliu. Šio žaidimo istorija įsiterpia tarp „Hobito“ ir „Žiedų Valdovo“. Žaidėjams teks valdyti vienišą reindžerį Talioną. Jis keliaują į Mordorą, likus kelioms dienoms iki jam pavirstant mums jau žinoma pragariška vieta. Jis tokiam žygiu ryžtasi vedamas keršto – Sauronas yra kaltas dėl jo šeimos išžudymo.

Žadama, kad pagrindinis veikėjas savo keršto žygyje kovos ne su bevardžių priešų armijomis. Kiekvienas žaidime sutiktas veikėjas turės savo vardą ir istoriją, bei, jei išgyvens susidūrimą su Talionu, savaip tobulės.

„Middle-earth: Shadow of Mordor“ kuria studija „Monolith Productions“ (pirmosios dvi „F.E.A.R.“ dalys, „Guardians of Middle-earth“), kūrime taip pat dalyvauja ir filmų serijos režisierius Peter’is Jackson’as. Žaidimas bus išleistas asmeniniams kompiuteriams bei PS3, PS4, X360 ir Xbox One konsolėms, tačiau dar nežinoma kada.