Tarptautinio kibernetinio sporto turnyro „World Cyber Games“ vykstančio kiekvienais metais oficialus organizatorius ICM šiandien žaidėjų visuomenę informavo apie naujus turnyro pasikeitimus. Žinoma daugelį sprendimų priima vietinės šaleis organizatorius, tačiau pagrindas ir aiškios taisyklės būna nubrėžtos iš tarptautinio organizatoriaus pusės.

Daugelis detalių ir pakeitim yra labiau stilistinės ir tikros įtakos žaidime neturės, tačiau apie keletą iš jų tikrai verta pakalbėti. Visų pirma vietoj ankščiau buvusių 24 raundų per mačą, kurie užtrukdavo apie 2,5 minutės, dabar bus 30 raudų per mačą, kurie užtruks po 2 minutes. Šis pakeitimas leis žiūrovams pamatyti daug gražesnį žaidimą, o patiems žaidėjams įrodyti tikruosius savo sugebėjimus.

Antra, ICM leido pasirinkti vietiniams organizatoriams jų norimą Counter-Strike žaidimo versija. Yra siūloma rinktis 1.6 versiją arba naujausią „Source“ dalį. Bet didysis WCG finalas Singapūrę įvyks tik „Source“ versijoje, pristatytoj kaip oficiali sausio mėnesį.

Žaidinių rengėjai taipogi paklausė žaidėjų prašymų ir patvirtino Halo 2. Šis žaidimas bus žaidžiamas 2×2 sistema. O FIFA Soccer 2005 žaidime jums teks sužaisti du mačus: namuose ir išvykoje, tada iš jų bus susumuotas bendras rezultatas. Need for Speed mėgėjai galės naudotis savo pačių įrenginiais, tačiau tik tada kai juos patikrins WCG specialistai.

Warcraft ir Starcraft žaidėjai gaus keletą naujų žemėlapių. WCG Gaia, WCG Estrella ir WCG Paranoid Android bus nauji Starcraft turnyro žemėlapiai. O Echo Isle bus skirtas Warcraft III žaidėjams.

Visi žaidėjai kurie ankščiau negalėjo dalyvauti varžybose dėl to, jog neatitiko ERSB reitingų, dabar galės tai padaryti atnešdami savo tėvų ar globėjų leidimą.

O dabar jūsų dėmesiui kiekvieno žaidimo atnaujintos taisyklės:

Counter-Strike
Versija pasirenkama vietinio organizatoriaus. Galima CS 1.6 ir CS:Source. Didžiajame finale bus įmanoma tik CS:Source versija.
–30 raudų (15 už CT ir 15 už T)
–Raudo laikas – 2 min.
–Oficialus žemėlapiai: de_dust2, de_cbble, de_train

FIFA
Žaidimo versija: FIFA Soccer 2005
–Mačo tipas: vieno žaidėjo režimas
–„Off the Ball“ mygtukas neleistinas
–Privačios konfigūracijos neleistinos
–Stadionas: „Open Square Style“
–Pakeista pradinė konfigūracija

Need For Speed
Versija: Need For Speed: Underground 2
–Ratai: 5
–Individualios priemonės leistinos
–Mašinos nustatymai konkrečiai nurodyti
–Mašinų pasirinkimai iš „Dyno“ režimo
–Asmeniniai išsaugojimo failai negalimi
–Kelios populiarios trasos įtrauktos į oficialų sąrašą.

Starcraft
Žaidimo versija: StarCraft: Brood War v 1.12
–Klaidų ir kodų panaudojimas savo naudai griežtai driaudžiamas
–Teisėjai gali padaryti lemiamą sprendimą, atsižvelgdami į mūšio pakartojimą.
–Trys nauji žemėlapiai: WCG Gaia, WCG Estrella, WCG Paranoid Android

Warcraft III
–Naujas žemėlapis: Echo Isle
–Gnoll Wood išbrauktas iš oficialaus žemėlapių sąrašo

Halo 2
Žaidimo versija: Halo 2
–Mačų tipas: 2×2
–Visi žemėlapiai skirti 4 žaidėjams bus panaudojami kaip oficialus
–Pradinė konfigūracija pakeista

Žaidimai Warhammer 40,000: Dawn of War ir Dead or Alive Ultimate yra naujai pristatyti turnyrui, todėl naujų pakeitimų nėra.

Daugiau informacijos apie turnyrą: www.worldcybergames.com