Šįkart „Nintendo“ teko garbė, su savo spaudos konferencija, pradėti vieną masiškiausių žaidimų renginių Europoje – „Games Convention“ Leipcige, Vokietijoje. Jos metu kompanija patvirtino savo siekius plečiant žaidimų demografiją, populiarinti „Wii“ ir „DS“ konsoles.

Deja, bet konferencijos metu nebuvo pranešta jokių naujų detalių apie „Wii“ išleidimo data ar jos tikslia kainą, bet nepaminėtas neliko. Jam buvo anonsuoti du nauji žaidimai: „Batalion Wars 2“ ir „Mario Striker Charge“. Pastarasis yra futbolo žaidimas, kurį konferencijoje anonsavo Vokiečių futbolininko Philip Lahn įrašyta žinutė.

Abu žaidimai bus prieinami publikai „Game Convention“ metu, kuris prasideda šiandien ir ketina tęstis iki pat sekmadienio. Organizatoriai laukia apie 150 000 lankytojų iš visos Europos.

Tuo pačiu „Nintendo“ paskelbė išleisianti ir naujos spalvos „DS Lite“ nešiojamą žaidimų kompiuterį. Rožinė spalva sužibti parduotuvėse ketina jau spalio 27 dieną. Toks žingsnis nė kiek nestebina, nes anksčiau išleistas rožinis „DS“ susilaukė labai didelio dėmesio.

Pabaigai „Nintendo“ pasidžiaugė puikiais pardavimų rezultatais Vokietijoje. Jų duomenimis, net vienas milijonas „DS“ konsolių buvo parduota vien tik Vokietijoje. Kartu su jomis, buvo nupirkta ir 600 000 „Nintendogs“ kopijų. Tai geriausiai parduodamas „DS“ žaidimas, tuo tarpu jau antroje vietoje esantis „Animal Crossing“ surenka tik kiek daugiau nei 150 000 kopijų.