Visai neseniai THQ paskelbė apie naujo tinklalapio, skirto jų būsimam AK, PS2 ir Xbox žaidimui Juiced, atidarymą. Jame visi lenktynių fanai galės ne tik sužinoti keletą žaidimo savybių ir detalių, bet ir paklausyti muzikos bei pažiūrėti filmukų, demonstruojančių ką tik aprašytas savybes.

O tinklalapį galite aplankyti čia. Be jau minėtų žaidimo paveiksliukų ir filmukų, jame galite rasti ir naujausių žinių apie būsimą Juiced demo versija, kuri pasak THQ pasirodys jau gegužės 1 dieną.

THQ Juiced pristato kaip pirmąjį ir kol kas vienintelį tikrą lenktynių simuliatorių, kuriame supintos mašinų tobulinimo funkcijos, su tikromis gatvės lenktynėmis. Pradėdami nuo pačių mažiausių žingsnių, ilgalaikiui lenktyniaudami ir laimėdami uždirbate sau pagarbą, kurios reikia, norint būti tikrai kietam visame „Angel City“.

Žaidėjams bus siūloma 99 trasos, išdėstytos 8, visiškai skirtingose, aplinkos vietovėse. Kartu su jom, galėsite išbandyti 52 skirtingas mašinas, kurių daugelį tikrai pažystate puikiai, tai Dodge, Forde, Hinda, Nissan ir kitos. O tai pat, visos jos pasileis jūsų eksperimentams ir kaip teigia kūrėjai, galėsite susikurti net 7.2 milijardus skirtingų versijų.

Žaidimo pasirodymas numatytas jau gegužės 13 dieną.